Dołącz do nas, a przybliżymy Ci świat!

Nasza szkoła furtką do twojej przyszłości!

Otwieramy drzwi do zagranicznej kariery!

Poczuj się pewnie za granicą!

Kursy językowe Gliwice - kurs języka angielskiego, hiszpańskiego...

Kursy językowe Gliwice - kurs angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i wiele innych…

Gliwice to kolejne miasto, w którym prowadzimy naukę kilku języków, cieszących się największym zainteresowaniem wśród naszych słuchaczy. Proponujemy Państwu następujące języki, na różnych poziomach, elastycznie dostosowanych do Państwa wymogów: 

 

 • angielski - m.in. angielski dla początkujących, kurs FCE, angielski dla średnio zaawansowanych, angielski z native speaker
 • niemiecki - m.in. niemiecki dla początkujących, niemiecki dla średnio zaawansowanych
 • francuski
 • hiszpański
 • włoski
 • rosyjski

 

Nasze atuty

 

 • Wykwalifikowana kadra lektorów, posiadających kierunkowe wykształcenie filologiczne i duże doświadczenie dydaktyczne.
 • W ofercie naszej Akademii Języków Obcych są kursy dla młodzieży oraz kursy dla osób starszych. Ponadto naszym słuchaczom proponujemy kursy tematyczne i konwersacje, a osoby chcące zdobyć certyfikat, zapraszamy na kursy przygotowawcze.
 • Zarówno kurs języka angielskiego, jak i wszystkie inne nasze kursy zostały przygotowane w taki sposób, aby każdy nasz słuchacz mógł rozwijać umiejętności w sposób indywidualny. Aktywizujemy naszych słuchaczy, wzmagamy ich zaangażowanie, a dzięki skuteczności naszych programów – skracamy etap przełamywania lingwistycznej bariery, która utrudnia robienie znaczących postępów.
 • Oferujemy specjalne kursy przygotowujące do rozmowy kwalifikacyjnej.
 • Zajęcia prowadzone są w atrakcyjnej dla naszych słuchaczy formie. Każdy kurs jest prowadzony z wykorzystaniem multimediów.
 • Stosujemy skuteczne metody nauki technicznego słownictwa i gramatyki.

 

 

Specjalistyczny kurs angielskiego? Gliwice? Wybierz Akademię Future!


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że macie Państwo bardzo zróżnicowane oczekiwania względem programu nauczania i stosowanych metod. Właśnie dlatego każdy kurs w Gliwicach jest prowadzony z naciskiem na rozwój określonych umiejętności. Kluczem do sukcesu w przypadku nauki języków obcych jest przełamanie wszelkich barier, które mogą na początku utrudniać rozwijanie umiejętności. Słuchacze muszą poczuć się swobodnie, co pomaga w rozbudzeniu chęci do nauki nowego języka. Nasza szkoła języków obcych stawia nie tylko na doświadczenie i profesjonalizm, ale również integrację grup i tworzenie miłej atmosfery, w której posługiwanie się językiem obcym staje się naturalną formą porozumiewania.

Kursanci szybko pokonują kolejne szczeble lingwistycznych umiejętności, uczą się myśleć w danym języku oraz panować nad stresem podczas obcojęzycznych konwersacji w różnorodnych sytuacjach, zarówno zaczerpniętych z życia codziennego, jak i zawodowego. Wszyscy słuchacze uczą się również poprawnie formułować własne opinie, prezentować wiedzę z różnych dziedzin oraz opanowują sztukę argumentowania. Z takimi umiejętnościami mogą później zapomnieć o jakiejkolwiek barierze językowej.

 

Oferta edukacyjna, Kursy: