Dołącz do nas, a przybliżymy Ci świat!

Nasza szkoła furtką do twojej przyszłości!

Otwieramy drzwi do zagranicznej kariery!

Poczuj się pewnie za granicą!

Kursy językowe Bartoszyce - kurs angielskiego, rosyjskiego i wiele innych…

Z racji swojego przygranicznego położenia, Bartoszyce to miasto, które wręcz zachęca do nauki języków obcych oraz zapoznania się z kulturą i tradycjami innych narodów. W ramach bartoszyckiego oddziału Akademii Języków Obcych Future proponujemy Państwu następujące języki, na różnych poziomach, elastycznie dostosowanych do Państwa wymogów:

  • angielski - m.in. angielski dla początkujących, kurs FCE, angielski dla średnio zaawansowanych, angielski z native speaker
  • rosyjski (różne poziomy)

 

Nasze atuty

  • Wykwalifikowana kadra lektorów, posiadających kierunkowe wykształcenie filologiczne i duże doświadczenie dydaktyczne.
  • W ofercie naszej Akademii Języków Obcych są kursy dla młodzieży oraz kursy dla osób starszych. Ponadto naszym słuchaczom proponujemy kursy tematyczne i konwersacje, a osoby chcące zdobyć certyfikat, zapraszamy na kursy przygotowawcze.
  • Zarówno kurs języka angielskiego, jak i wszystkie inne nasze kursy zostały przygotowane w taki sposób, aby każdy nasz słuchacz mógł rozwijać umiejętności w sposób indywidualny. Aktywizujemy naszych słuchaczy, wzmagamy ich zaangażowanie, a dzięki skuteczności naszych programów – skracamy etap przełamywania lingwistycznej bariery, która utrudnia robienie znaczących postępów.
  • Oferujemy specjalne kursy przygotowujące do rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Zajęcia prowadzone są w atrakcyjnej dla naszych słuchaczy formie. Każdy kurs jest prowadzony z wykorzystaniem multimediów.
  • Stosujemy skuteczne metody nauki technicznego słownictwa i gramatyki.

 

Zapraszamy do Bartoszyc na wybrany przez Państwa kurs językowy. Nasza szkoła języków obcych stawia nie tylko na doświadczenie i profesjonalizm, ale również integrację grup i tworzenie miłej atmosfery, w której posługiwanie się językiem obcym staje się naturalną formą porozumiewania. Taka strategia daje gwarancję sukcesu oraz pozwala na rozwinięcie własnego potencjału.

 

Oferta edukacyjna, Kursy: