Dołącz do nas, a przybliżymy Ci świat!

Nasza szkoła furtką do twojej przyszłości!

Otwieramy drzwi do zagranicznej kariery!

Poczuj się pewnie za granicą!

Kursy językowe Giżycko - kurs angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i wiele innych…

Giżycko to wyjątkowa miejscowość, w której mogą Państwo połączyć naukę języka z wypoczynkiem. Miasto znane jako „Perła Mazur” oferuje nie tylko doskonałe warunki do wypoczynku wodnego, ale także wakacyjne kursy językowe, w tym kursy intensywne, obozy szkoleniowe i obozy dla młodzieży z możliwością nauki języków obcych. Także i poza sezonem wakacyjnym oferowane są całoroczne kursy językowe. Nasza oferta w Giżycku wygląda następująco:

  • angielski - m.in. angielski dla początkujących, kurs FCE, angielski dla średnio zaawansowanych, angielski z native speaker
  • niemiecki - m.in. niemiecki dla początkujących, niemiecki dla średnio zaawansowanych
  • rosyjski

 

Nasze atuty

  • Wykwalifikowana kadra lektorów, posiadających kierunkowe wykształcenie filologiczne i duże doświadczenie dydaktyczne.
  • W ofercie naszej Akademii Języków Obcych są kursy dla młodzieży oraz kursy dla osób starszych. Ponadto naszym słuchaczom proponujemy kursy tematyczne i konwersacje, a osoby chcące zdobyć certyfikat, zapraszamy na kursy przygotowawcze.
  • Zarówno kurs języka angielskiego, jak i wszystkie inne nasze kursy zostały przygotowane w taki sposób, aby każdy nasz słuchacz mógł rozwijać umiejętności w sposób indywidualny. Aktywizujemy naszych słuchaczy, wzmagamy ich zaangażowanie, a dzięki skuteczności naszych programów – skracamy etap przełamywania lingwistycznej bariery, która utrudnia robienie znaczących postępów.
  • Oferujemy specjalne kursy przygotowujące do rozmowy kwalifikacyjnej.
  • Zajęcia prowadzone są w atrakcyjnej dla naszych słuchaczy formie. Każdy kurs jest prowadzony z wykorzystaniem multimediów.
  • Stosujemy skuteczne metody nauki technicznego słownictwa i gramatyki.

 

Nasza szkoła języków obcych stawia nie tylko na doświadczenie i profesjonalizm, ale również integrację grup i tworzenie miłej atmosfery, w której posługiwanie się językiem obcym staje się naturalną formą porozumiewania. Taka strategia gwarantuje, że nauka stanie się przyjemnością, a zdobywanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji pasją każdego z Was.

 

Oferta edukacyjna, Kursy: