Dołącz do nas, a przybliżymy Ci świat!

Nasza szkoła furtką do twojej przyszłości!

Otwieramy drzwi do zagranicznej kariery!

Poczuj się pewnie za granicą!

O nas

 

Akademia Języków Obcych FUTURE powstała z inicjatywy JM Rektora Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa dra Andrzeja Zduniaka. Akademia rozpoczęła działalność w 2012 roku w Poznaniu, Gdańsku i w Gliwicach. Wraz z rozwojem Uczelni, kolejne placówki otworzone zostały w Giżycku i Bartoszycach. Od czerwca 2015 r. Akademia działa pod szyldem międzywydziałowego Instytutu Języków i Kultury Nowożytnej.

 

Misją Akademii Języków Obcych FUTURE jest szeroko rozumiane kształcenie językowe, prowadzone z pasją, doświadczeniem i profesjonalizmem. Naszym produktem sztandarowym są kursy dla służb mundurowych, ale posiadamy także szeroki wachlarz kursów dostosowanych do potrzeb osób w każdym wieku, na różnym poziomie zainteresowania, dążących do różnych celów zawodowych.

 

Akademia Języków Obcych FUTURE może poszczycić się własnym, oryginalnym profilem, kilkuletnim doświadczeniem oraz, co najważniejsze, sporą grupą zadowolonych kursantów, którzy skorzystali z naszej oferty. Dążymy do tego, aby nadal dynamicznie się rozwijać, promować naukę języków obcych oraz tworzyć nowe oferty dopasowane do potrzeb naszych słuchaczy. Nazwa naszej Akademii zobowiązuje: mamy ambicję, aby wyznaczać nowe, przyszłościowe kierunki w nauczaniu języków obcych.

Oferta edukacyjna, Kursy: